فروشگاه ساز فایل و همکاری در فروش سل یو
قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی خرید پروژه، مقاله و پایان نامه فایل های خود را بفروشید

تشکر هادی ساعی از رییس جمهور و توجه ویژه به تکواندو


به گزارش واحد خبری رزمی نیوز، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو در پیامی از توجه ویژه دکتر ابراهیم رئیسی رئیس جمهور به رشته المپیکی تکواندو تشکر کرد.

متن پیام ساعی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر رئیسی

برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی در آستانه آغاز نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی که همراه شد با معرفی جناب آقای مهندس هاشمی به مجلس شورای اسلامی جهت تصدی وزارت ورزش خون تازه ای بود که در بهترین زمان ممکن به ورزش کشور تزریق شد و موجی از امید و انگیزه را در بین قهرمانان، مربیان و ورزشکاران برای موفقیت در رویداد مهم پیش رو ایجاد کرد.

در این بین تکواندو ایران با عنایت حضرت پروردگار و تلاش خالصانه مربیان، داوران و ورزشکاران طی دو هفته گذشته در میادین جهانی و آسیا عملکرد فوق العاده داشته و موفق به کسب 76 مدال، شامل ۲۲ طلا، ۳۸ نقره، ۱۷ برنز، ۸ عنوان قهرمانی، ۴ عنوان نایب قهرمانی شده و ۱۴ نفر از مردان و بانوان این مرز و بوم در بین بهترین‌های جهان و آسیا انتخاب شده اند. موفقیت‌هایی که شیرینی پیروزی را به کام مردم کشورمان نشانده و خوشحالی هموطنان عزیز را در پی داشت. در واقع نتایج دو هفته گذشته فضایی امید بخش توأم با انگیزه مضاعف و قرار گرفتن در مسیر نیل به توسعه و پیشرفت در این رشته المپیکی را ایجاد کرده است.

بر خود لازم دانستم از حضور سبز و دلگرم کننده شما در میان اهالی ورزش و اهدا پاداش مدال آوران و همچنین پیام پر مهر حضرتعالی بابت موفقیت‌های اخیر که نشان از توجه ویژه به خادمین این مرز و بوم در فدراسیون تکواندو دارد تشکر و قدردانی نمایم.

خواندن  حواشی موی تای در تاشکند و واکنش فرید نقدی رییس موی تای ایران
قدرت گرفته توسط Inline Related Posts

به امید آنکه در میادین مهم پیش رو شاهد موفقیت‌های ادامه دار تکواندوکاران باشیم.

هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو

admin

لینک کوتاه : https://razminews.ir/?p=39384

منبع