فروشگاه ساز فایل و همکاری در فروش سل یو
قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی خرید پروژه، مقاله و پایان نامه فایل های خود را بفروشید

ترکیب تیم ملی تکواندو برای بازی های آسیایی مشخص شد


به گزارش واحد خبری رزمی نیوز، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات تکواندو نوزدهمین دوره بازی های آسیایی هانگژو چین طی روزهای دوم تا هشتم مهرماه 1402 برگزار می شود. در این دوره از مسابقات کشورها مجاز به اعزام 5 تکواندوکار در گروه مردان و 5 تکواندوکار در گروه زنان می باشند. ضمن اینکه دو تکواندوکار هم در بخش پومسه به این بازیها اعزام خواهند شد.

کادر فنی تیم ملی بانوان 30 مردادماه ترکیب نفرات اعزامی به این بازیها را اعلام کرد و امروز نیز بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی اسامی 5 تکواندوکار شرکت کننده در بازی های هانگژو را اعلام کرد.

بر همین اساس مهدی حاجی موسایی در وزن 58- کیلوگرم، علیرضا حسین پور در وزن 63- کیلوگرم، متین رضایی در وزن 68- کیلوگرم، مهران برخورداری در وزن 80- کیلوگرم و آرین سلیمی در وزن 80+ کیلوگرم  نفرات اعزامی تیم ملی به این رقابت ها را تشکیل خواهند داد.

هدایت تیم ملی تکواندو مردان برعهده بیژن مقانلو به عنوان سرمربی است؛ مجید افلاکی و نعیما خواجوی نیز کادر فنی تیم ملی را تشکیل می دهند.

admin

لینک کوتاه : https://razminews.ir/?p=39378

منبع

خواندن  رقابت پورشیب و خدابخشی برای رسیدن به هوانگژو خبر رزمی
قدرت گرفته توسط Inline Related Posts