فروشگاه ساز فایل و همکاری در فروش سل یو
قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی خرید پروژه، مقاله و پایان نامه فایل های خود را بفروشید

نتایج قبول شدگان مربیگری ممتاز ملی کاراته اعلام شد


به گزارش واحد خبری رزمی نیوز، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، کمیته مربیان فدراسیون اسامی قبول شدگان دوره مربیگری ممتاز ملی کاراته را که نیمه اول امسال 1402 برگزار شده بود اعلام کرد.

بر اساس این گزارش در این دوره از کلاس مربیگری ممتاز ملی که به صورت سراسری برگزار شد ۲۶ نفر از سراسر کشور حضور داشتند و در پایان ۱۹ نفر موفق به کسب نمره قبولی در این دوره شدند.

همچنین مقرر شد نفراتی که در این دوره موفق به نمره قبولی نشده اند در کلاس جدید مربیگری که نیمه دوم سال برگزار می شود بدون پرداخت هزینه شرکت نمایند.

اسامی قبول شدگان در این دوره بدین شرح است:

کاوه شرف الدین، شمس الدین کامیاب، موسی الرضا علی‌نژاد، جعفر قادرزاده، مریم آبانیان، محمود حسین آبادی، برهان فتاحی، سحر فاضل هاشمی، علی سیفی، مرضیه جعفری، حامد اسداللهی، پونه دهقانیان، محمد مهدی فرجی، گلاویژ محمدی، ابوالفضل کانطوری، زهره نیک نژاد، حمید عمارلو، انسیه قائینی، رضا اسدی

گفتنی است مرحله نخست این دوره با محوریت آموزش روش تحقیق در کاراته و بررسی رویکردهای تحقیقی شرکت کنندگان ۲۲ تیر ماه و مرحله دوم آن که ارائه تحقیق شرکت کنندگان به صورت پاورپوینت و شرکت در کلاس عملی بود ۹و۱۰ شهریور ماه در تهران برگزار شد.

admin

لینک کوتاه : https://razminews.ir/?p=39366

منبع

خواندن  ایتالیا و تایلند میزبان مسابقات گزینشی المپیک در بوکس
قدرت گرفته توسط Inline Related Posts