فروشگاه ساز فایل و همکاری در فروش سل یو
قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی خرید پروژه، مقاله و پایان نامه فایل های خود را بفروشید

طلا و نقره پاریس به حاج موسایی و زندی رسید تکواندو


به گزارش پایگاه خبری رزمی نیوز، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، روز نخست مسابقات گرندپری 2023 پاریس امروز جمعه دهم شهریورماه 1402 با یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز برای تیم ملی کشورمان به پایان رسید.

در گروه مردان، مهدی حاجی موسایی و ابوالفضل زندی  با شکست دادن تمامی رقبای خود به دیدار پایانی وزن 58- کیلوگرم راه یافتند. با تصمیم کادرفنی دیدار نهایی برگزار نشد و حاجی موسایی به نشان طلا دست یافت و زندی به مدال نقره رسید.

حاج موسایی با برتری مقابل «دیونیسوس» از یونان، «ویتو دلایکویلا» از ایتالیا دارنده مدال طلای المپیک 2020 توکیو و قهرمان جهان در سال 2022، «جک وولی» از ایرلند و  «بیلی لویس» از استرالیا به دیدار پایانی رسید. ابوالفضل زندی نیز «پلازا هرناندز» از مکزیک، «پارک تائیه جون» و «جون جانگ» از کره جنوبی با رنکینگ سوم و چهارم  و خلیل جندوبی از تونس (نفر یک رنکینگ المپیکی و دارنده مدال نقره المپیک) را  شکست داد و راهی مبارزه نهایی شد.

در گروه بانوان، مبینا نعمت زاده ملی پوش وزن 49- کیلوگرم کشورمان به ترتیب،  باریتا باکیشوا از قزاقستان، جانا خطاب از مصر و برونا دووانچیچ از کرواسی را شکست داد و به نیمه نهایی راه یافت. نعمت زاده در این مرحله رو در روی «سرزو ایگلسیاس» از اسپانیا دارنده مدال نقره المپیک 2020 توکیو رفت و در دیداری نزدیک نتیجه را 2 بر یک واگذار و به مدال برنز رسید.

ناهید کیانی ملی پوش وزن 57- کیلوگرم کشورمان در همان دیدار نخست نتیجه را 2 بر صفر به کاریما تامی از تونس واگذار کرد و خیلی زود از دور مسابقات خارج شد.

خواندن  دیدار رییس فدراسیون رزمی با فرماندهی نیروی انتظامی استان البرز
قدرت گرفته توسط Inline Related Posts

این مسابقات فردا شنبه 11 شهریورماه 1402 در اوزان 68- و 80- کیلوگرم آقایان پیگیری می شود و طی آن متین رضایی و مهران برخورداری به مصاف رقبای خود می روند.

admin

لینک کوتاه : https://razminews.ir/?p=39237

منبع