فروشگاه ساز فایل و همکاری در فروش سل یو
قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی قالب فارسی خرید پروژه، مقاله و پایان نامه فایل های خود را بفروشید

۲ طلا و یک برنز دیگر حاصل تلاش ووشوکاران در آسیا خبر رزمی


به گزارش پایگاه خبری رزمی نیوز، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو،  در ادامه رقابتهای ووشو قهرمانی آسیا، تیم ملی ووشو کشورمان با کسب 2 مدال دیگر به روز پایانی این رقابتها رفتند.

یازدهمین دوره مسابقات ووشو جوانان و رده‌های سنی قهرمانی آسیا از صبح روز پنجشنبه ۲۶ مردادماه 1402 به صورت رسمی در ماکائو آغاز شد.

بر همین اساس و در سومین روز این پیکارها، ظهر امروز (شنبه ۲۸ مردادماه ۱۴۰۲) روژان فتاحی نماینده وزن ۵۲- کیلوگرم کشورمان در شرایطی که پیش‌تر مقابل “خوشی” از هندوستان به برتری دست یافته بود، در مرحله نیمه‌نهایی این پیکارها به مصاف “ژوی هو” از چین رفت. نماینده کشورمان با پذیرش شکست مقابل این حریف قدرتمند، به مقام سوم مشترک این وزن دست یافت و صاحب گردن آویز برنز شد.

* ستاره نوظهور ووشو جهان بازهم طلا گرفت

در وزن ۶۰- کیلوگرم بخش دختران جوانان، دیانا رحیمی در دیدار نهایی این وزن به مصاف “من سین چو” از ماکائو رفت و با یک نمایش درخشان ضمن “ناک اوت” کردن حریف خود به مدال طلای این مسابقات دست یافت.دیانا رحیمی در مرحله نخست “هیمانشی” از هند و در مرحله دوم “بتول صلاحدین” از فلسطین را شکست داده بود. ‌نماینده شایسته کشورمان چندی پیش از سوی فدراسیون بین‌المللی ووشو به عنوان ستاره نوظهور جهان در بخش ساندا معرفی شده بود. او سال گذشته به طلای مسابقات قهرمانی جهان اندونزی دست یافته بود.

* درخشش طلا بر گردن امیرحسام محمدی

در وزن ۴۵- کیلوگرم بخش پسران ، امیرحسام محمدی در مبارزه با ” تایلونگ وانگ ” از چین به برتری رسید و صاحب گردن آویز طلا شد.امیرحسام محمدی پیش‌تر مقابل «تی هو کو» از هنگ کنگ به برتری دست یافته بود.

خواندن  مسابقات جوجیتسو برزیلی و کوبودو انتخابی تیم ملی برگزار شد
قدرت گرفته توسط Inline Related Posts

* مانی خانه‌کشی به فینال رسید

در وزن ۵۶- کیلوگرم، مانی خانه کشی پس از پیروزی روز گذشته مقابل “سوئنگی‌ئون دو” از کره‌جنوبی، به مصاف ” تانیش نیگار” از هند رفت و موفق شد حریف خود را شکست داده و راهی مرحله نهایی این وزن شود.

*رضا خورشیدی هم به فینال راه یافت

در وزن ۶۰- کیلوگرم، رضا خورشیدی به مصاف ” گاندا پراکسو” از اندونزی رفت و موفق شد حریف خود را شکست داده و راهی مرحله نهایی این وزن شود. رضا خورشیدی در بازی نخست خود “نپاث اوکدادو” از سریلانکا را شکست داده بود.

* قعطی شدن مدال نقره میری با راهیابی به فینال

در وزن ۸۰- کیلوگرم، سیدعلی میری به مصاف ” اولان ماکسات” از قزاقستان رفت و موفق شد حریف خود را شکست داده و راهی فینال شود.

امروز نیز در بخش تالو زهرا بت شکن موفق به کسب مقامی نشد.

با این تفاسیر و پس از سپری شدن ۳ روز از مسابقات ووشو قهرمانی جوانان و رده‌های سنی آسیا، اسامی مدال آوران تیم ملی کشورمان که تنها با ۱۴ ورزشکار و در کیفی‌ترین حالت ممکن در این پیکارها حضور یافته، به شرح زیر است:

طلا:

دیانا رحیمی در وزن ۶۰- کیلوگرم ساندا دختران
امیرحسام محمدی در وزن ۴۵- کیلوگرم پسران
نرگس شهبازی در فرم چانگ چوان

نقره:

ثنا پناهی در نانچوان
سامیار صادقی در فرم چیانگ‌شو

برنز:

ستایش براتی در وزن ۵۶- کیلوگرم ساندا دختران
روژان فتاحی در وزن ۵۲- کیلوگرم دختران

این مسابقات تا ۲۹ مرداد به میزبانی ماکائو ادامه دارد.

لینک کوتاه : https://razminews.ir/?p=38987

منبع