تریلر نهایی فیلم The Flash منتشر شد


باورتان بشود یا نشود کمتر از یک ماه به اکران فیلم فلش باقی مانده و زمان زیادی از آخرین باری که یکی از دوست‌داشتنی‌ترین قهرمانان را روی پرده نقره‌ای دیدیم، گذشته است.

تبلیغات فیلم با انتشار پوسترها، تیزها و تریلرها در جریان است و حالا تریلر نهایی فیلم منتشر شده و نگاهی بر ماجراجویی‌های فلش قبل از اکران دارد.

تعداد زیادی فیلم جدید در سراسر این تریلر پخش شده، و بسط صحنه‌هایی است که در تیزرهای قبلی دیده‌ایم. بتمنِ مایکل کیتون این تیم مولتی ورس را گرد هم می‌آورد، بری (ازرا میلر) در حال جبران زمان از دست رفته با مادر فوت شده‌اش به‌دلیل جنجال‌های سفر در زمان است، و سوپرگرل (ساشا کال) همچنان نیروی دزد صحنه‌ است. با این حال، جدیدترین فیلم در ابتدای تریلر منتشر می‌شود، جایی که می‌بینیم پیش از اینکه The Scarlet Speedster تصمیم بگیرد خط زمانی را بشکند، توسط نسخه بتمنِ بن افلک فراخوانده می‌شود. باید بگوییم که آلفرد پنی ورث در این فیلم حضور خواهد داشت. حضور افلک در فلش، نباید خیلی تعجب آور باشد چون با دنیای دی‌سی پیوند خوبی برقرار می‌کند.

آخرین نکته مهم از این تریلر پایانی این است که فلش علیرغم آنچه در دو تریلر اول دیدیم فیلمی بسیار خنده‌دار خواهد بود. این فیلم همچنان دراماتیک و احساسی خواهد بود، اما در فیلم جدید لحظاتی وجود دارد که با صدای بلند می‌خندید، از جمله صحنه‌ای که گروهی از زنان جوان فلش را در انظار عمومی می‌بینند و بری به شوخی می‌گوید که بروس وین راننده اوبر اوست. این دومین باری است که کیرسی کلمونز پس از اولین حضورش در لیگ عدالت زک اسنایدر، نقش آیریس را بازی می‌کند.

خواندن  جزئیات جدیدی از فصل دوم سریال Andor منتشر شد
قدرت گرفته توسط Inline Related Posts

فلش در تاریخ ۱۶ ژوئن (۲۶ خرداد) اکران می‌شود. در ادامه می‌توانید آخرین تریلر فیلم The Flash را تماشا کنید:

منبع: کولایدرمنبع