Impossible – Dead Reckoning Part I منتشر شد


جدیدترین تصویر منتشر شده از فیلم مورد انتظار Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One، ایتن هانت و گریس را با اتفاقی غیرمنتظره روبرو می‌کند.

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار دهمین عنوان از سری فیلم‌های محبوب و پرفروش Mission: Impossible (مأموریت غیرممکن)، یعنی Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One ( مأموریت غیرممکن: روزشمار مرگ قسمت اول) شاهد انتشار اطلاعات و تصاویر بیشتری از این اثر مورد انتظار هستیم.

در هفته‌‌ی گذشته یک تریلر بسیار جذاب و هیجان‌انگیز به همراه پوستر رسمی این فیلم منتشر شده بود که شما می‌توانید آن را در اینجا تماشا کنید. حال پس از گذشت تنها چند روز تصویر جدیدی از فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One منتشر شده است که ایتن هانت با بازی تام کروز و گریس با بازی هیلی اتول را در کنار یکدیگر به تصویر می‌کشد.

در این تصویر به نظر می‌رسد که آن‌ها به تازگی از یک خانه خارج شده‌اند و در مسیر خود با اتفاقی غیرمنتظره روبرو می‌شود و این در حالی است که رگه‌هایی از ترس در نگاه متعجب هر دو دیده به وضوح قابل رؤیت است.

شما می‌توانید تصویر منتشر شده از فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning را در زیر تماشا یا دانلود کنید.

 "تصویر جدیدی از فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part I منتشر شد"

فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One، روایتگر جدیدترین ماجراجویی قهرمان این سری، یعنی ایتن هانت است که در تلاش است تا یک سلاح بسیار خطرناک را پیش از آنکه به دستان گروه‌های تبهکار بیفتد و ردیابی کند و از یک تهدید بالقوه علیه امنیت جهانی جلوگیری نماید.

خواندن  نقد فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania | نامتمرکز ولی سرگرم‌کننده
قدرت گرفته توسط Inline Related Posts

فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One به کارگردانی کریستوفر مک‌کوری و بر اساس فیلمنامه‌ای از مک‌کوری و اریک جندرسن توسعه یافته است. مک‌کوری پیشتر کارگردانی و نویسندگی اثر تحسین شده‌ی Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک) را در کارنامه دارد؛ وی همچنین در آثار مختلفی همچون Edge of Tomorrow (مرز فردا)، Mission: Impossible – Fallout (مأموریت غیرممکن: ملت سرکش) و Mission: Impossible – Rogue Nation (مأموریت غیرممکن: فال‌اوت) با ستاره‌ی این اثر، یعنی تام کروز همکاری داشته است.

پس از انتشار فیلم Mission: Impossible – Fallout اعلام شد که دو فیلم بعدی این سری پشت سر هم و با فاصله‌ی زمانی بسیار کوتاه از یکدیگر فیلمبرداری خواهند شد و حسن ختامی بر ماجراجویی‌های جذاب و هیجان‌انگیز ایتن هانت پس از گذشت تقریباً سی سال خواهند بود.

فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One در ۲۳ ژوئیه‌ی ۲۰۲۳ (۱ مرداد ۱۴۰۲) روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

منبع: کولایدرمنبع