ریا سیهورن به فیلم Bad Boys 4 پیوست


ستاره سریال Better Call Saul یعنی ریا سیهورن قرار است در فیلم Bad Boys 4 نقش‌آفرینی کند.

ریا سیهورن توانست نقش‌آفرینی درخشانی در نقش کیم وکسلر در سریال بهتره با ساول تماس بگیری‌ (Better Call Saul) ارائه بدهد و حالا با پایان این سریال با فصل ششم، این بازیگر قرار است در فیلمی اکشن و کمدی بازی کند. به تازگی اعلام شده که این بازیگر برجسته قرار است در فیلم پسران بد ۴ (Bad Boys 4) بازی کند.

فیلم «پسران بد ۴» همانطور که نامش پیدا است، چهارمین فیلم از این فرنچایز پلیسی و اکشن به شمار می‌رود که فیلمبرداری آن در حال حاضر در آتلانتا در جریان است. حالا ریا سیهورن به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده ولی هنوز مشخص نیست که او چه نقشی را ایفا می‌کند.

در حال حاضر اطلاعات زیادی درباره فیلم «پسران بد ۴» در دست نیست ولی انتظار می‌رود که این فیلم ادامه اتفاقات فیلم قبلی یعنی فیلم پسران بد تاابد (Bad Boys for Life) را بازگو کند. سکان کارگردانی این فیلم را عادل العربی و بلال فلاح در دست دارند و فیلم‌نامه آن را نیز کریس برمنر قلم زده است.

علاوه بر ویل اسمیت و مارتین لارنس که نقش‌های اصلی فیلم «پسران بد ۴» را بازآفرینی می‌کنند، از جمله دیگر بازیگران حاضر در این اثر نیز می‌توان به ونسا هاجنز در نقش کلی، پائولو نونز، الکساندر لودویگ و اریک دین اشاره کرد.

منبع: کولایدرمنبع

خواندن  ایکس باکس تابستان امسال با نمایشی به لس آنجلس بازمی‌گردد
قدرت گرفته توسط Inline Related Posts