مشکلات بتای Diablo 4 در نسخه‌ی کامل بازی برطرف خواهند شد


مدیر کل سری Diablo یعنی آقای راد فرگوسن (Rod Fergusson) گفته که مشکلات زیادی از بتای عمومی Diablo 4 توسط تیم توسعه‌ی باز رفع شده‌اند و راه برای عرضه‌ی کامل بازی هموار شده است.

عرضه‌ی زودهنگام به بتای عمومی بازی چند روز پیش به پایان رسید و علی رغم برخی واکنش‌های مثبت، این بتا مشکلات زیادی داشت که بازیکنان در طول آخر هفته با آن مواجه شدند. این مشکلات شامل اختلالات سروری، Matchmaking و باگ‌های فنی می‌شدند. حتی در مقطعی World Boss که بیش از این بسیار هایپ شده بود اصلا ظاهر نشد.

تیم بلیزارد (Blizzard) آپدیت‌های متعددی را منتشر کرد تا این مشکلات را رفع کند، اما در هر صورت این برخورد اول چندان خوشایندی برای طرفداران نبوده است. خصوصا با توجه به اینکه برای دسترسی زودهنگام به بتای بازی باید آن را پیش-خرید می‌کردید. با این حال مدیر کل سری Diablo، راد فرگوسن، در مصاحبه‌ای با NME گفته که این مشکلات در مسیر بتای عمومی و در نهایت عرضه‌ی نسخه‌ی کامل بازی رفع خواهند شد:

به نظرم امروزه برداشت اشتباهی از کلمه‌ی بتا وجود دارد. بسیاری از کلمه‌ی بتا استفاده می‌کنند، اما منظور آن‌ها صرفا یک بتای بازاریابی بوده که در واقع کلمه‌ی دیگری برای دمو است. قضیه برای ما اصلا این طور نیست. بتای ما در واقع در حال آزمایش فناوری ما است. خصوصا وقتی پای سرورها در میان است. ما در روز جمعه شروع نه چندان استواری داشتیم.

ما ۶ آپدیت رفع مشکل سریع را در طول هفته منتشر کردیم و ده‌ها مشکل را به این شکل رفع کردیم. تمام این کارها در هفته‌ی آینده جواب خواهد داد و راه را برای عرضه‌ی کامل بازی صاف خواهد کرد. بعضی وقت‌ها به عنوان بازیکن این شرایط می‌تواند کمی آزاردهنده باشد، اما در نهایت شما به ما کمک خواهید کرد تا از عرضه‌ی بهتر نسخه‌ی کامل بازی مطمئن شویم.

بازی Diablo 4 در تاریخ ۶ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۶ خرداد ۱۴۰۲) در دسترس دارندگان پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و PC قرار خواهد گرفت. البته با خرید نسخه‌ی Ultimate بازی می‌توانید چهار روز زودتر به آن دسترسی داشته باشید. برخلاف نسخه‌های قبلی، Diablo 4 المان‌های MMORPG بیشتری دارد و بازیکنان همدیگر را در محیط‌های آزاد ملاقات کرده و می‌توانند در رویدادهای جهانی شرکت کنند.

meysambfarshadx
خواندن  فهرست شغلی ایداس مونترال به بازی جدید Deus Ex با مکانیزم کواپ اشاره دارد
قدرت گرفته توسط Inline Related Postsمنبع