343 اینداستریز قلب و روح سری Halo باقی خواهد ماند


رئیس ایکس باکس به‌تازگی این اطمینان را داده است که Halo نقش حیاتی‌ای در آیندۀ شرکت و تیم 343 اینداستریز (343 Industries) نقش مهمی در آیندۀ این سری خواهد داشت.

مایکروسافت در حال حاضر دورۀ دشواری را سپری می‌کند؛ با توجه به اخراج 10,000 کارمند این شرکت در ماه جاری. متأسفانه، بخش ایکس باکس، از جمله تیم سازندۀ Halo Infinite یعنی 343 اینداستریز (343 Industries)، نیز تحت تأثیر اتفاقات اخیر قرار گرفته است. در همین راستا، سوالاتی دربارۀ آیندۀ مستر چیف (Master Chief) ایجاد به وجود می‌آید و آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس ایکس باکس، در مصاحبه‌ای به همین سوالات پاسخ داده است.

آقای اسپنسر در مصاحبۀ دیروز خود با خبرگزاری IGN، به نقش کلیدی تیم 343 اینداستریز در موفقیت سری Halo اشاره کرد و متذکر شد که این فرنچایز همیشه بخش مهمی از ایکس باکس باقی خواهد ماند. او به تیم 343 ایمان دارد و می‌گوید که «برنامه‌های خیلی خوبی» پیش‌ِروی این تیم قرار دارد.

در حال حاضر می‌خواهیم مطمعن شویم که این تیم پیشرو انعطاف لازم برای ایجاد نقشه‌ای که نیاز دارند را داشته باشند. Halo نقش مهم خود در کارهای ایکس باکس را حفظ خواهد کرد و تیم 343 نقش بسیاری کلیدی‌ای در موفقیت Halo دارد.

انتظار دارم تا زمانی که ایکس باکس هنوز جزو پلتفرم‌های بازی باشد، به پشتیبانی از Halo و رشد آن ادامه دهیم. پس فکر می‌کنم که زمان با ایکس باکس همراه خواهد بود و می‌خواهم مطمعن شوم که شرایط برای موفقیت این تیم مهیا باشد.

در رابطه با پیوستن تیم‌های پشتیبانی برای ساخت این سری، سکان‌دار ایکس باکس توضیح داد که این فقط جزوی از روند توسعه است و استودیوی 343 و اعضای آن «قلب و روح Halo» باقی خواهند ماند. با پیش‌روی برنامه‌ها، فیل اسپنسر می‌گوید که تیم 343 محتوای جدیدی برای Halo Infinite در نظر دارد؛ از جمله فصل بعد و موارد دیگری که در حال ساخت هستند.

خواندن  برگزاری State of Play و پلی استیشن شوکیس در آینده‌ای نزدیک
قدرت گرفته توسط Inline Related Posts

به نظر شما چه آینده‌ای پیشِ‌روی سری محبوب Halo قرار دارد؟منبع