همکاری ریانا و رایان کوگلر برای خلق موسیقی Black Panther 2


رایان کوگلر از همکاری خود با خواننده مشهور جهان ریانا برای خلق موسیقی زیبای فیلم Black Panther 2 گفته است.

سرانجام شاهد اکران فیلم جدید دنیای سینمایی مارول تحت عنوان Black Panther: Wakanda Forever هستیم که به عنوان میراث چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) فقید شناخته می‌شود. مرگ او باعث شده تا توجهات به دنباله فیلم پلنگ سیاه افزایش یافته و به همین سبب نیز شاهد یک همکاری موفق بین 2 صنعت سینما و موسیقی بوده‌ایم.

ریانا (Rihanna) که به عنوان یک ستاره موسیقی بین‌المللی شناخته می‌شود، طی 6 سال اخیر هیچ آلبوم جدیدی را منتشر نکرده و به همین دلیل نیز طرفدارانش برای شنیدن دوباره صدای وی بسیار مشتاق هستند. با این حال در اقدامی غیرمنتظره شاهد انتشار موسیقی Lift Me Up برای فیلم Black Panther 2 بوده‌ایم که با واکنش‌های بسیار مثبتی مواجه شده است. کارگردان این فیلم یعنی رایان کوگلر (Ryan Coogler) به تازگی در جریان مصاحبه با خبرگزاری هالیوود ریپورتر از همکاری خود برای ساخت این موسیقی پرده برداشته است.

او فاش کرده که برای مدت‌ها سعی داشته تا با ریانا برای ساخت موسیقی این پروژه تماس برقرار نماید، با این حال او شرایط کار کردن بر روی آهنگی را نداشته و این همکاری به زمانی نامعلوم در آینده سوق داده شده است. با این حال رایان کوگلر ناامید نشده و با نوشتن شعر موسیقی Lift Me Up سعی داشته تا فقدان از دست دادن چادویک بوزمن را برای مخاطبین منعکس کرده و غم و اندوه نبود او در داستان دنباله فیلم پلنگ سیاه را روایت نماید.

سرانجام با پخش نخستین تریلر Black Panther: Wakanda Forever و دیده شدن آن توسط ریانا، او تصمیم می‌گیرد تا خواندن موسیقی Lift Me Up را بر عهده گرفته و با رایان کوگلر همکاری نماید.

ریانا به عنوان یک مادر به خوبی می‌داند که غم از دست دادن چه معنی‌ای می‌تواند داشته باشد. او به فرد کاملاً جدیدی تبدیل شده و به دنیا آمدن فرزندش او را دگرگون کرده است. من می‌توانم به زیبایی این مسئله را در صدای تو متوجه شوم. ما یک ریانای کاملاً جدید داریم.

در کنار موسیقی نام برده شده که یک موزیک ویدیو نیز برای آن ساخته شده است، ریانا یک موسیقی دیگر نیز برای دنباله فیلم پلنگ سیاه تهیه کرده که Born Again نام دارد. او علی‌رغم این که هیچ آلبوم جدیدی را برای طرفدارانش تدارک ندیده است، اما وعده داده که در تاریخ 12 فوریه 2023 (23 بهمن) در مراسم Superbowl Halftime Show حاضر خواهد شد تا موسیقی‌های نام برده شده را به صورت زنده برای حضار اجرا نماید.

منبع: کولایدرمنبع