توصیه مدیر عامل بایننس؛ در شرایط نزولی بازار ارز دیجیتال چه رمزارزی بخریم؟


به گزارش دیلی اکسچنج؛ روزهای گذشته با توجه به شرایط نزولی بازار ارزهای دیجیتال مدیر عامل با

به‌نظر می‌رسد اثر دومینووار سقوط صرافی FTX در تشدید نوسانات بازار، همچنان ادامه داشته باشد. در این شرایط، چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، به سرمایه‌گذاران کم‌تجربه توصیه کرده است که پیش از سرمایه‌گذاری یا معامله در بازار پرنوسان و پیش‌بینی ناپذیر کنونی، یک مسئله مهم را در نظر بگیرند.

به گزارش کوین تلگراف، ژائو در یک اسپیس (Space) یا گفت‌وگوی صوتی توییتری به نام «هرچه می‌خواهی از من بپرس» که به میزبانی بایننس برگزار شد، عنوان کرد که سرمایه‌گذاران کم‌تجربه به‌جای به‌خطرانداختن پول مورد نیاز برای هزینه‌های زندگی‌شان، منتظر دوره‌ای پرتلاطم باشند.

ژائو به سرمایه‌گذاران و معامله‌گران بی‌تجربه‌ای که پول نقد مازاد در اختیار دارند، توصیه کرد که پیش از استفاده از سرمایه خود در بازار در آینده نزدیک، تمامی جوانب را در نظر بگیرند.

افزایش نوسانات بازار در حالی رخ می‌دهد که بحران نقدینگی FTX بر کل صنعت تأثیر منفی داشته است؛ به‌ویژه که تعدادی از صرافی‌های متمرکز مجبور شده‌اند به‌طور موقت برداشت‌ها را متوقف کنند. با این حال، ژائو تأیید کرد که چنین مشکلاتی در بایننس وجود ندارد.

ژائو تأیید کرد که بایننس نیز به‌دنبال فروپاشی FTX و چندین حادثه دیگر، شاهد برداشت بخشی از کاربران خود بوده است؛ حوادثی که به کاهش اعتماد جامعه به صرافی‌های متمرکز منجر شد.منبع