اسپری رنگ دوپلی کالر را از کجا تهیه کنیم؟


اسپری رنگ دوپلی کالر

 

یکی از اسپری های کاربردی که می تواند برای پوشش دهی فوق العاده با مدت ماندگاری بالا مورد استفاده قرار بگیرد، اسپری رنگ دوپلی کالر است. این مدل اسپری بر روی سطوح مختلف قابل مصرف است و کار کردن با آن را همه می توانند یاد بگیرند. شما می توانید به جای خرید رنگ ساختمان، از اسپری دوپلی کالر استفاده کنید و یا برای خشگیری و لکه گیری رنگ خودرو نیز اسپری دوپلی کالر کاربرد دارد. برای آشنایی بیشتر با اسپری رنگ دوپلی کالر، در ادامه این مطلب ما را همراه کنید. ضمن اینکه در انتها، یک فروشگاه معتبر برای خرید این محصول به شما معرفی خواهد شد.

 

آشنایی با اسپری رنگ دوپلی کالر و انواع آن

 

اگر قصد خرید اسپری دوپلی کالر را دارید بهتر است قبل از خرید، با این اسپری آشنا شوید تا بدانید مناسب استفاده شما می باشد یا خیر. از اسپری دوپلی کالر برای کاربری های مختلف استفاده می شود، این اسپری به پوشش دهی و مقاومت خوب خود شناخته شده است و در مقابل این ویژگی ها، قیمت آن نیز مناسب است.

 

از انواع اسپری دوپلی کالر می توانیم به اسپری برای خودرو، اسپری برای دکوراسیون، اسپری برای علامت گذاری و … اشاره کنیم که هر کدام از این مدل ها ترکیبات متفاوتی دارند.

 

اسپری رنگ دوپلی مناسب برای خودرو، می تواند در ایجاد استایل جدید و جذاب برای خودرو کاربرد داشته باشد همچنین اگر روی بدنه ماشین شما خط و خشی افتاده است، اسپری دوپلی کالر با رنگ بندی های مناسب می تواند مشکل شما را حل کند. یک کاربرد دیگر اسپری دوپلی کار برای زیرسازی رنگ ماشین است.

 

مدل دوم اسپری رنگ دوپلی کالر، برای دکوراسیون است. بعضی از افراد به جای خرید رنگ ساختمان یا آموزش پتینه، از رنگ های جذاب و متفاوت اسپری دوپلی کالر استفاده می کنند و با خرج خلاقیت و هنر، نمای زیبایی را در خانه ایجاد می کنند. پس اگر شما هم روشی کم هزینه برای تغییرات رنگ دیوار و سقف منزل خود می خواهید، اسپری رنگ دوپلی کالر می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

 

اسپری دوپلی کالر بر روی کدام سطوح قابل استفاده است

 

از اسپری دوپلی کالر می توانید بر روی هر نوع سطحی از جمله گچ، سیمان، چوپ، شیشه، پتینه و … استفاده کنید اما برای استفاده در بعضی سطوح نیاز به زیرسازی دارد برای مثال اگر می خواهید بر روی سطوح پلاستیکی اسپری کنید، ابتدا باید اسپری آستر پلاستیک را به سطخ بزنید. همچنین برای استفاده از اسپری دوپلی کالر روی چوب، نئوپان و گچ ابتدا باید بتون یا سیلر استفاده شود.

 

چگونگی پوشش دهی اسپری رنگ دوپلی کالر

 

پوشش دهی اسپری رنگ دوپلی به تجربه اکثر کسانی که این اسپری را تهیه کرده اند، عالی است و می تواند انتظار شما را به عنوان یک اسپری پوشش دهنده برآورده کند.

 

بهتر است برای پوشش دهی بهتر و زیباتر شدن نتیجه کار، سطح را به صورت پله ای یا خطی رنگ کنید. همچنین استفاده از اسپری در محیط پر گرد و خاک، خیلی سرد یا خیلی گرم توصیه نمی شود.

 

قبل از استفاده از اسپری نیز سطح مورد نظر را صاف و مسطح کنید تا نتیجه بهتری بگیرید همچنین نیاز است برای پوشش دهی تمام سطح، اسپری را طی 3 تا 4 مرحله به سطح بپاشید.

 

چگونه از اسپری دوپلی کالر استفاده کنیم

 

رنگ کردن سطوح با اسپری دوپلی کالر بسیار ساده است و نیاز به آموزش خاصی ندارد ولی باید چند نکته را رعایت کنید. اولین نکته مهم در استفاده از اسپری دوپلی کالر، تمیز کردن محل رنگ آمیزی است، سطح مدنظر را اگر کثیف است با آب و ماده شوینده، شستشو دهید تا هیچ جرمی باقی نماند.

 

بعد از تمیز کردن سطح، زمان استفاده از اسپری است، قبل از اسپری کردن قوطی آن را خوب تکان دهید تا رنگ غلیظ و ته نشین شده رقیق شود و بتواند به راحتی از اسپری خارج شود.

 

حال که اسپری رقیق شده است آن را به صورت عمودی در دستتان بگیرید و شروع به اسپری کنید. اسپری را مرحله به مرحله و به صورت گرد بپاشید زیرا ضخیم پاشیدن رنگ باعث می شود که شره شود و دیر تر هم خشک خواهد شد.

 

رنگ بندی های اسپری دوپلی کالر

 

اسپری دوپلی کالر همه رنگ های کاربردی و پر مصرف را پوشش می دهد و شما می توانید رنگ باب علاقه و مورد نیاز خود را از میان رنگ های این اسپری پیدا کنید. از جمله رنگ بندی های اسپری دوپلی کالر شامل قهوه ای روشن، سفید مات، قرمز روشن، سبز روشن، صورتی، سفید استخوانی، زرد، بنفش، آبی آسمانی و …هستند.

 

قیمت اسپری دوپلی کالر

 

قیمت اسپری رنگ دوپلی کالر در انواع مختلف آن متفاوت است زیرا فرمولاسیون و ترکیبات به کار رفته در هر مدل اسپری فرق می کند و همین تفاوت روی قیمت تاثیر می گذارد. از همین رو پیشنهاد می شود برای دیدن قیمت دقیق اسپری دوپلی کالر انتخابی خود، از فروشگاه رنگ و ابزار دیدن کنید.

 

 خرید رنگ ساختمان

 

اسپری رنگ دوپلی کالر را از کجا بخریم

 

اگر به دنبال فروشگاهی هستید که انواع رنگ بندی های اسپری رنگ دوپلی کالر را با قیمت مناسب موجود داشته باشد، فروشگاه رنگ و ابزار را به شما معرفی می کنیم که در زمینه انواع رنگ های ساختمانی مثل رنگ روغنی، پتینه و … فعالیت می کند.

 

فروشگاه بزرگ رنگ و ابزار امکان خرید اینترنتی اسپری رنگ دوپلی کالر را مثل خرید رنگ ساختمان برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده است. برای خرید کافیست، اسپری مورد نظر خود را وارد سبد خرید کنید و سپس با اتصال به درگاه پرداخت امن، سفارشتان را نهایی کنید.منبع