معتبرترین منابع تحلیل ارز‌های دیجیتال


معتبرترین منابع تحلیل ارز‌های دیجیتال

چرا باید تحلیل‌های مختلف ارز‌های دیجیتال را رصد کنیم؟

کسب موفقیت در ترید ارز‌های دیجیتال نیازمند اصول مختلفی است که هر کدام از آن‌ها باید به صورت دقیق رعایت شوند. بررسی‌ها این مورد را اثبات کرده است که مهارت تحلیل حرف اول را در دنیای ارز دیجیتال می‌زند. در حال حاضر کارشناسان تحلیل‌های مختلفی را از بازار ارز‌های دیجیتال ارائه می‌دهند که باید آ‌ن‌ها را زیر نظر داشته باشید. هنگامی که شما تحلیل‌های جدید را رصد می‌کنید، دید بهتری نسبت به شرایط بازار پیدا خواهید کرد. همچنین منابع اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار می‌دهند که با کمک آن بهترین تصمیم ممکن را خواهید گرفت.

یک تریدر حرفه‌ای هر روز باید اخبار و تحلیل‌های جدید را بررسی کند، زیرا این عوامل می‌توانند بر روی قیمت‌ها در بازار تاثیر مهمی داشته باشند. همچنین بروز یک اتفاق جدید در بازار کریپتوکارنسی می‌تواند تحلیل‌های قدیمی‌تر را منسوخ کند. در حال حاضر کریپتوکارنسی یک مارکت بسیار پویا است که به صورت لحظه‌ای تغییرات در آن به وجود می‌آید. از همین رو به شما پیشنهاد می‌دهیم که در اسرع وقت منابع را دنبال کنید تا یک تحلیل حرفه‌ای و دقیق داشته باشید.

ویژگی‌های یک تحلیل معتبر در ارز‌های دیجیتال

تحلیل ارز‌های دیجیتال به شکل‌های مختلفی ممکن است که شما می‌توانید با توجه استراتژی خود از آن‌ها استفاده کنید. به طور کلی تحلیل‌های تکنیکال و فاندمنتال بیش از سایر موارد اهمیت دارند. تحلیل فاندامنتال مربوط به اخبار و شرایط پروژه‌های هر ارز دیجیتال است. چنانچه شما از تحلیل فاندامنتال استفاده می‌کنید، باید حتما در انتخاب منبع دقت عمل بالایی داشته باشید. زمانی یک تحلیل فاندامنتال اعتبار دارد که منبع خبر موثق باشد. روش تحلیل تکنیکال به صورت ویژه بر روی حرکت‌های قیمت روی نمودار تمرکز دارد.

یک تحلیل تکنیکال تا زمانی اعتبار دارد که شاخص‌های تکنیکالی جدید آن را بی‌اثر نکنند. به طور مثال زمانی که یک خط روند می‌شکند، به احتمال زیاد اعتبار تحلیل بسیاری از کارشناسان نیز از بین خواهد رفت. برخی از افراد و تیم‌های معروف تحلیل ارز‌های مطرح بازار را انجام می‌دهند که بهتر است شبکه‌های اجتماعی آن‌ها را دنبال کنید. شما هم می‌توانید با تحلیل تکنیکال بیت کوین و بررسی وضعیت آن در بازار تصمیم خود را مبنی بر خرید یا فروش آن بگیرید. این نکته را فراموش نکنید که هیچ تحلیلی در بازار به صورت صددرصدی معتبر نیست. قانون احتمالات همواره بر بازار ارز‌های دیجیتال حکم‌فرما است و حتی تحلیل بزرگ‌ترین تحلیل‌گران نیز نقض می‌شود.

بهترین منابع برای تحلیل‌های ارز دیجیتال

گرفتن داده‌های درست و معتبر یک مقدمه مهم برای تحلیل ارز‌های دیجیتال است. چنانچه اطلاعات کم یا نادرستی در اختیار شما قرار بگیرد، مسلما تحلیل ارز‌های دیجیتال بسیار سخت و دشوار خواهد شد. به همین جهت شما باید به عنوان یک تریدر به خوبی با منابع موثق و مفید آشنایی داشته باشید و بهترین سود ممکن را از آن ببرید.

در حال حاضر منابع تحلیل ارز‌های دیجیتال شامل سایت‌های زیادی می‌شود که هر کدام از آن‌ها اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهند. ذکر این نکته ضروری است که خبر‌ها تاثیر بسیار زیادی بر روی بازار ارز‌های دیجیتال دارند. از همین رو شما باید منابع خبری را نیز به صورت مرتب چک کنید. با توجه به درخواست‌های زیادی که در این بخش وجود دارد، سعی می‌کنیم که برخی از معتبرترین منابع تحلیل ارز‌های دیجیتال را معرفی کنیم.

معتبرترین منابع تحلیل ارز‌های دیجیتال

کوین مارکت کپ coin market cap

تمامی کسانی که در دنیای زیبای ارز‌های دیجیتال فعالیت دارند سایت معروف کوین مارکت کپ را می‌شناسند. به طور قطع می‌توان گفت که این سایت مهم‌ترین و معتبرترین مرجع ارز‌های دیجیتال در جهان است. میلیون‌ها نفر در سراسر جهان از این سایت بی‌نظیر برای تحلیل‌های خود کمک می‌گیرند. شما در کوین مارکت کپ می‌توانید تمامی جزئیات را درباره ارز مورد نظر خود متوجه شوید. در واقع این سایت برای کسانی که تحلیل فاندامنتال انجام می‌دهند بهترین گزینه ممکن است. این سایت شرایط تمامی ارز‌های دیجیتال را به صورت لحظه‌ای برای شما مخابره می‌کند.

سایت تریدینگ ویو Trading view

امروزه اکثر تریدر‌ها برای انجام معاملات خود از روش تحلیل تکنیکال استفاده می‌کنند. به همین علت تریدر‌ها به پلتفرمی نیاز دارند که امکانات این روش تحلیلی را در اختیار آنان قرار دهد. تریدینگ ویو یک سایت حرفه‌ای تحلیل تکنیکال است که نمودار را به همراه ابزار‌های متعدد در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در تریدینگ ویو می‌توانید نمودار قیمت هر ارز را به صورت لحظه‌ای ببنید و تحلیل خود را انجام دهید.

معتبرترین منابع تحلیل ارز‌های دیجیتال

چنانچه قصد دارید تحلیل تکنیکال دوج کوین یا هر ارز دیگری را انجام دهید، این بستر گزینه فوق‌العاده‌ای برای شما خواهد بود. خوشبختانه تریدینگ ویو بخش ویژه‌ای را برای به اشتراک‌گذاری تحلیل‌ها قرار داده است. شما می‌توانید تحلیل تکنیکال سایر کاربران را نیز مشاهده کرده و بر اساس آن بهترین تصمیم را بگیرید.

سایت ایرانیکارت iranicard

اکنون که منابع معتبر برای ارز‌های دیجیتال در حال بررسی هستند، بهتر است که نگاهی نیز به صرافی ایرانیکارت داشته باشیم. شرکت ایرانیکارت بیش از ۱۰ سال است که در زمینه خدمات مالی فعالیت دارد. از زمانی که گسترش ارز‌های دیجیتال آغاز شده است، شرکت ایرانیکارت نیز به این حوزه ورود کرده است. در حال حاضر امکان خرید و فروش بیش از ۲۰۰ ارز مختلف در این صرافی فراهم شده است. همچنین در سایت ایرانیکارت نمودار و ابزار‌های تحلیل تکنیکال در اختیار شما قرار داده می‌شود تا بتوانید هر چه بهتر معاملات خود را پیش ببرید. با توجه به اینکه بیش از ۲۰۰ هزار کاربر در این صرافی حضور دارند، می‌توان به عنوان یک منبع مطمئن بر روی آن حساب باز کرد. خوشبختانه فعالیت‌های مالی گسترده این صرافی نشان می‌دهد که سابقه درخشانی در امور مالی دارد.منبع