تریلر جدید Need for Speed Unbound چالش‌های Takeover را نمایش می‌دهد


شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) تریلری جدید از گیمپلی عنوان Need for Speed Unbound منتشر کرده است که چالش‌های Takeover را به نمایش می‌گذارد.

حال که کرایتریون (Criterion) بر مسابقات خیابانی، شخصی‌سازی و سبک بصری و هنری جدید تمرکز کرده است، عنوان Need for Speed Unbound نسخه‌ای درخور این مجموعه به نظر می‌رسد. در فاصله‌ی کم‌تر از یک ماه تا انتشار این بازی، الکترونیک آرتز تریلری جدید از آن منتشر کرده است که به یکی از عناصر گیمپلی آن می‌پردازد.

تریلر منتشرشده در ادامه قابل مشاهده است:

بازیکنان وظیفه دارند در چالش‌های Takeover که بر سرعت و شیوه‌ی به خصوصی از رانندگی تمرکز دارد، کالکتیبل جمع‌آوری کنند، از سطوح شیب‌دار بپرند، دریفت بکشند و سعی کنند زنجیره‌ی کومبوهایشان پاره نشود.

این شرکت در مصاحبه‌ای مطبوعاتی نیز اعلام نمود:

بازیکنان در این چالش‌ها دریفت‌های طولانی و جمع‌آوری کالکتیبل را تجربه خواهند کرد و مهارت خود را در خاص‌ترین خیابان‌های Lakeshore از نظر سبک طراحی، می‌آزمایند. برای دستیابی به The Grand، چالش نهایی مسابقات خیابانی در Lakeshore، بازیکنان به هر دو عنصر سرعت و شیوه‌ی مناسب رانندگی نیاز خواهند داشت.

الکترونیک آرتز

بازی Need for Speed Unbound در تاریخ 2 دسامبر (11 آذر) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود.منبع