احتمال جدی اعتصاب بازیکنان استقلال برای شروع تمرینات/ ماجرای چک‌های آجورلو و ناراحتی تعدادی از استقلالی‌هاروزی که فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال شد به خبرنگاران گفت از بازیکنان یک هفته وقت خواسته تا شرایط مالی را بررسی و سپس مطالبات آنها را پرداخت کند. بعد از چند روز مدیرعامل باشگاه استقلال به محل تمرین این تیم رفت و با بازیکنان گفت و گو کرد و به آنها قول داد مطالباتشان را پرداخت خواهد کرد.

استقلالی‌ها در گیر و دار سوپرجام منتظر ماندند تا مدیرعامل جدید به وعده‌های خود عمل کند که اتفاق وی در اولین اقدام پاداش معوقه دو بازی را به حساب بازیکنان این تیم واریز کرد اما از آنجا که چک‌های ارائه شده آجورلو برخی از بازیکنان برگشت خورده بود آنها چندین بار به مدیریت جدید این باشگاه پیغام دادند که پرداخت مطالباتشان به تعویق افتاده است.

با این شرایط لیگ تعطیل شد و دیگر خبری از پرداخت مطالبات نشد که همین مساله باعث ناراحتی بازیکنان این تیم شده تا جایی که شایعه شده در صورتی که مطالبات بازیکنان در تعطیلات پرداخت نشود آنها در تمرین اول شرکت نخواهند کرد.

اگرچه هیچ کس این خبر را تایید نکرده اما از بین صحبت‌های بازیکنان استقلال می‌توان فهمید که آنها از شرایط مالی باشگاه حسابی ناراحت هستند.منبع