عکس| کی‌روش نفس راحت کشید/ ۲ پرسپولیسی در کنار همارسال نامه از سوی باشگاه الاهلی قطر و درخواست برای بازگشت شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی و غیبت سه روزه این دو در تمرینات آنقدر برای کی‌روش مهم و غیر قابل باور بود که بلافاصله تمرین تیم ملی را برای حضور خبرنگاران باز گذاشت و در مورد آن چند دقیقه‌ای صحبت کرد.

صحبتی انتقادی در خصوص روند آماده‌سازی تیم ملی که پای رئیس فدراسیون را درست چند ساعت بعد به کمپ تیم‌های ملی باز کرد و تاج مجبور شد در جلسه‌ای با کی‌روش به او قول دهد خلیل‌زاده و کنعانی را به تیم ملی بازمی‌گرداند. اتفاقی که در نهایت با رایزنی رئیس فدراسیون فوتبال دو کشور ایران و قطر رخ داد.

شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی بامداد روز گذشته به ایران آمدند و پس از استراحتی کوتاه از امروز تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی آغاز کردند. موضوعی خوشحال کننده برای کارلوس کی‌روش که او را برای جام جهانی امیدوار می‌کند. این دو بازیکن از گزینه‌های اصلی حضور در ترکیب ثابت تیم ملی هستند و مطمئنا هر چه بیشتر در تمرینات حضور پیدا کنند، آشنایی بیشتری با تفکرات سرمربی خواهند داشت؛ این درست همان موضوعی است که کی‌روش روی آن تاکید دارد.منبع