سریالی بر اساس انیمیشن Sausage Party ساخته می‌شود


سرویس آنلاین آمازون قرار است سریالی بر اساس انیمیشن بزرگسالانه Sausage Party با حضور صداپیشگان اصلی بسازد.

انیمیشن سوسیس پارتی (Sausage Party) ساخته ست روگن (Seth Rogen) در سال ۲۰۱۶ میلادی روی پرده سینماها اکران شد و توانست توجه بیننده‌های بسیار زیادی را به خودش جلب کند و عملکرد موفقی داشته باشد.

حالا سرویس آنلاین آمازون به دنبال آن است تا سریالی بر اساس انیمیشن «سوسیس پارتی» تولید کند. این انیمیشن سریالی شامل هشت قسمت خواهد بود و در سال ۲۰۲۴ میلادی روی این سرویس آنلاین عرضه خواهد شد.

ست روگن به همراه همکار همیشگی خودش یعنی ایوان گلدبرگ (Evan Goldberg) مسئولیت ساخت این سریال انیمیشنی را برعهده دارند. این سریال انیمیشنی داستان گروهی متفاوت از غذاها را روایت خواهد کرد که در داخل یک سوپرمارکت زندگی می‌کنند.

مطلب مرتبط:

عنوان سوسیس پارتی: فودتوپیا (Sausage Party: Foodtopia) برای این اثر انتخاب شده و برخی از صداپیشه‌های انیمیشن اصلی نیز در آن حضور خواهند داشت. از جمله این صداپیشه‌ها نیز می‌توان به خود ست روگن، کریستن ویگ (Kristen Wiig)، مایکل سرا (Michael Cera)، دیوید کرومهولتز (David Krumholtz) و ادوارد نورتون (Edward Norton) اشاره کرد.

ویل فورت (Will Forte)، سم ریچاردسون (Sam Richardson)، ناتاشا راثوِل (Natasha Rothwell) و یاسر لستر (Yassir Lester) نیز از جمله صداپیشه‌های تازه‌ای هستند که در این سریال انیمیشنی حضور خواهند داشت.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد سریال انیمیشنی «سوسیس پارتی: فودتوپیا» وجود ندارد اما تولید این اثر در حال حاضر در جریان است و سرویس آنلاین آمازون آن را برای پخش در سال ۲۰۲۴ میلادی برنامه‌ریزی کرده است.

منبع: کولایدرمنبع