ویژگی Photo Mode پس از عرضه به God of War Ragnarok خواهد آمد


سانتا مونیکا (Santa Monica)، سازندۀ God of War Ragnarok، گفته است که در زمانی نزدیک به تاریخ انتشار قابلیت Photo Mode، جزئیات بیشتری از آن منتشر خواهد کرد.

کمتر از دو هفته تا عرضۀ بازی God of War Ragnarok باقی مانده است و در هفتۀ بعد، شاهد انتشار نقدهای این بازی خواهیم بود. این اثر به عنوان یکی از موردانتظارترین عناوین سال، پر از ویژگی‌های تازه خواهد بود؛ از دشمنان و سازوکارهای مبارزه‌ای جدید گرفته تا داستانی تازه که پایان روایت چندین تن از شخصیت‌های محبوب را در بر خواهد داشت. اما متأسفانه از یکی از ویژگی‌ها در زمان عرضه محروم خواهیم ماند.

توسعه‌دهندۀ مذکور در توییتر، تأیید کرده است که Photo Mode، یکی از قابلیت‌های همیشگی عناوین فرست پارتی سونی، بعد از عرضه به بازی خواهد آمد. جزئیات بیشتر زمانی پیش از انتشار این حالت در دسترس قرار خواهد گرفت.

احتمالاً مانند نسخۀ پیشین خود، ویژگی Photo Mode این بازی نیز شامل گزینه‌هایی چون Depth of Field، Focus Distance ،Field of View و موارد دیگر خواهد شد. همچنین، فیلترهای بصری مختلف، قاب‌ها و حالات چهرۀ متفاوت برای کریتوس و آترئوس نیز برای بازیکنان در دسترس قرار خواهد گرفت. سوال اصلی این است که چه ویژگی‌های تازه‌ای برای Photo Mode در این نسخه قرار داده شده‌اند.

بازی God of War Ragnarok در تاریخ 18 آبان 1401 (9 نوامبر 2022) به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 انتشار خواهد یافت.

نظر شما در این باره چیست؟منبع