مبلغ اقساط وام 70 میلیونی بانک آینده + جزئیات پرداخت


بانک آینده به منظور کمبود نقدینگی مشتریان خود برای خرید کالا در قالب طرح «طراوت» وام 70 میلیون تومانی را ارائه داده است. این تسهیلات صرفا برای خرید کالا کاربرد دارد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، افراد امکان درخواست وام 70 میلیونی بانک آینده را دارند که در یکی از شعب این مجموعه سپرده بلندمدت داشته باشند یا آن را افتتاح کنند. دو نوع ضمانت برای این سپرده تعریف شده که افراد یا باید ضامن رسمی ارائه دهند یا سپرده آن‌ها نزد بانک مسدود خواهد شد. سود این وام براساس مدت زمان پرداخت اقساط متفاوت بوده و حداکثر به 18 درصد می‌رسد. سقف مدت زمان بازپرداخت تسهیلات هم 36 ماه اعلام شده است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با توجه به مبلغ وام، مدت زمان بازپرداخت و سود، مبلغ هر قسط به 2 میلیون و 530 هزار و 668 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات 21 میلیون و 104 هزار و 37 تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن 91 میلیون و 162 هزار و 37 تومان خواهد بود.

جزئیات بیشتر وام 70 میلیونی طرح طراوت

افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند لازم نیست به صورت حضوری در شعب بانک آینده ثبت نام کنند. افرادی که مایل به دریافت این وام هستند می‌توانند از طریق مراجعه به سامانه پیشخوان مجاز، ویژه مشتریان بانک، یا مراجعه به سامانه ساتا، ویژه عموم، تشکیل پرونده بدهند و مبلغ تسهیلات را دریافت کنند. سپس برعهده خود مشتری خواهد بود کالای مورد نیاز را با این وام به صورت حضوری یا اینترنتی بخرد. لازم به ذکر است افرادی که این مبلغ وام را دریافت می‌کنند امکان خرید از فروشگاه‌های ایران مال را خواهند داشت. اغلب فروشگاه‌های این مجموعه طرف قرارداد بانک آینده هستند و امکان خرید اقساطی از آن‌ها وجود دارد.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک آینده

برای دسترسی سریع‌تر:

منبع