حمایت آمازون و نتفلیکس از ارز دیجیتال شیبا قیمت این ارز را تکان داد!


به گزارش دیلی اکسچنج؛ حمایت آمازون و نتفلیکس از ارز دیجیتال شیبا قیمت این ارز را تکان داد و باعث رشد قیمت شیبا شد.

بر اساس گزارش‌های جدید منتشرشده، کاربران اکنون می‌‌توانند از توکن‌های سه گانه اکوسیستم شیبا اینو (SHIB، BONE و LEASH) برای خرید در آمازون و خرید اشتراک نتفلیکس استفاده کنند.

طبق گزارش‌ها، FCFPay، درگاه پرداخت رمزارزی مستقر در کانادا، اخیراً اعلام کرده که کاربران دارنده کارت رمزارزی FCFPay اکنون می‌توانند از ارزهای دیجیتال خود، از جمله شیبا، برای خرید در آمازون و نیز خرید اشتراک طیف گسترده‌ای از برنامه‌های تلویزیونی، فیلم‌ها، انیمیشن‌ها، مستندها و غیره در نتفلیکس، استفاده کنند.

لازم به ذکر است که FCFPay، پشتیبانی از توکن‌های سه گانه شبکه شیبا را در جولای امسال آغاز کرد. به این ترتیب، اکنون بیش از ۵ میلیون فروشگاه آنلاین در ۱۹۵ کشور این امکان را دارند که هر سه توکن اکوسیستم شیبا را به عنوان روشی برای پرداخت بپذیرند.پذیرش شیبا در سراسر جهان روز به روز در حال افزایش است.

طبق گزارش‌ها، پارک ملی ویرونگا، قدیمی‌ترین پارک ملی آفریقا که در میراث جهانی یونسکو نیز ثبت شده، اخیراً اعلام کرده که از طریق همکاری با پلتفرم The Giving Block، کمک‌های مالی را در قالب ۱۰۰ ارز دیجیتال، از جمله شیبا، می‌پذیرد.

علاوه بر این، پلتفرم رمزارزی Swissborg مستقر در سوئیس نیز به تازگی اعلام کرده که به دلیل افزایش تقاضا از سوی کاربران، تصمیم به لیست کردن شیبا گرفته است.منبع