26 سال حبس در کمین ازرا میلر


با توجه به اعترافات ازرا میلر در دادگاه اگر مجرم شناخته شود باید در کنار پرداخت 2000 دلار غرامت، 26 سال زندانی شود.

ستاره دنیای سینمایی دی‌سی و فیلم The Flash در طی یک سال گذشته حواشی بسیاری را تجربه کرده که نه تنها جایگاه او در سینما را می‌تواند مورد تهدید قرار دهد، بلکه حتی می‌تواند زندگی شخصی وی را نیز به نابودی بکشاند. زیرا طبق تازه‌ترین گزارش خبرگزاری ددلاین، این بازیگر 30 ساله سرانجام در دادگاه حاضر شده تا گناهان خود را اعتراف نماید.

او که در تاریخ 7 اوت (16 مرداد) دست به سرقت نوشیدنی از یک خانه در شهر ورمانت زده است، موجب شده تا یک پرونده علیه وی ایجاد شود. با این حال وکیل ازرا میلر مدعی شده که آن خانه متعلق به دوست دوران کودکی وی بوده و این بازیگر اطلاع نداشته که آن شخص دیگر علاقه‌ای به ادامه دوستی با او ندارد.

به هر حال در دادگاه تاریخ 17 اکتبر (25 مهر) قاضی دستور داده که ازرا میلر به هیچ عنوان اجازه ندارد تا نزدیک آن خانه و ساکنینش گردد تا طی جلسه بعدی که در تاریخ 13 ژانویه 2023 (23 دی) برگذار می‌شود، حکم نهایی قاضی صادر گردد.

وکیل ازرا میلر در ادامه اعلام کرده که:

ازرا میلر از حمایت تمامی دوستان و طرفدارانش متشکر بوده و بابت زحماتی که برای بازگشت سلامت روانی وی صورت گرفته است، قدردانی می‌نماید.

با توجه به این که چند ماه تا صدور حکم نهایی دادگاه باقی‌مانده است، باید دید که چه سرنوشتی در انتظار این بازیگر پرحاشیه سینما خواهد بود. اگر قاضی بر علیه وی رای صادر نماید، ازرا میلر مجبور می‌شود تا هزینه‌ای گزاف برای رفتارهای هنجارشکنانه خود پرداخت نماید که می‌تواند زندگی‌اش را کاملاً نابود کند.

منبع: IGNمنبع