موی سوخته ایلان ماسک فروش رفت


موی سوخته ایلان ماسک فروش رفت

به گزارش یکتاپرس و به نقل از گیزمودو، بوی عطر ماسک درست مثل این می‌ماند که سر شما در حال سوختن است! به همین دلیل نام «موی سوخته» برخود دارد.

چیزی که به ظاهر به عنوان یک شوخی اینترنتی در اواخر سپتامبر شروع شد، هفته گذشته به سرعت به واقعیت تبدیل شده و ماسک عطر خود را روانه بازار کرده و شروع به فروش آن به قیمت ۱۰۰ دلار کرد.

به عنوان عاملی برای افزایش فروش، غول فناوری حتی بیوگرافی توییتر خود را به «فروشنده عطر» تغییر داد و با هیجان اشاره کرد که اگر مردم بخواهند می‌توانند با پرداخت ارز دیجیتال دوج‌کوین این عطر را تهیه کنند.

ماسک که شعله‌افکن و لباس زیر مردانه با برند تسلا نیز فروخته، حالا در زمینه فروش عطر نیز موفق ظاهر شده است.

حتی در یک مقطع، او از فالوورهایش در توییتر درخواست کرد که عطر او را بخرند تا بتواند توییتر را بخرد؛ شرکتی که او موافقت کرده برایش ۴۴ میلیارد دلار بپردازد.

او سه‌شنبه هفته گذشته در توییتر نوشته بود: «لطفا عطر من را بخر تا بتوانم توییتر را بخرم».

بیشتر بخوانید:

هواپیماهایی که سقوط خواهند کرد | ایلان ماسک باید مراقب باشد
با توجه به اینکه ارزش قرارداد او باید مقدار زیادی عطر بفروشد. یکی از فالوورها به طور مفید اشاره کرد که برای دریافت ۴۴ میلیارد دلار به اضافه هزینه‌های مختلف باید دست‌کم ۴۴۰ میلیون بطری «موی سوخته» را بفروشد.

به گزارش رویترز، با این حال، بانک‌ها پیش‌تر موافقت کرده‌اند که ۱۳ میلیارد دلار بدهی به ماسک بدهند و او نیز قبلاً ۷.۱ میلیارد دلار از سرمایه‌گذاران سهام جمع‌آوری کرده است. این بدان معناست که ماسک هنوز در تلاش است تا ۲۲.۴ میلیارد دلار به دست آورد.

با این حال مشخص نیست که آیا «موی سوخته» واقعا بوی موهای سوخته می‌دهد یا خیر. با این حال برخی توصیف جالبی از آن داشته‌اند: «درست مثل خم شدن روی یک شمع سر میز شام، اما نه به این سختی.»

برخی نیز گفته‌اند که این عطر بوی خوشی نمی‌دهد.منبع