قسمت آخر فصل ۱ سریال House of the Dragon لو رفت


دو روز قبل از پخش رسمی، قسمت پایانی فصل اول سریال House of the Dragon لو رفته است.

سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) که پیش‌درآمدی برای سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) محسوب می‌شود، توانسته شروعی بسیار جذاب و مهیج داشته باشد و بیننده‌ها را بار دیگر به سرزمین وستروس بازگرداند.

این اثر در طی ۹ قسمت گذشته توانست داستان‌های جذابی را شکل بدهد و همگی آن‌ها را به سمت پایانی مهیج سوق بدهد. همین نیز سبب شده بود تا انتظارات برای قسمت پایانی فصل اول سریال «خاندان اژدها» بسیار زیاد باشد.

شبکه اچ‌بی‌او قسمت ۱۰ فصل اول سریال را برای پخش در تاریخ ۲۳ اکتبر یعنی روز دوشنبه ۲ آبان برنامه‌ریزی کرده بود اما این قسمت به صورت آنلاین لو رفته است. در حال حاضر مشخص نیست که چه اتفاقی رخ داده که این قسمت بدین صورت عرضه شده است.

شبکه اچ‌بی‌او در بیانیه خودش در همین رابطه اظهار داشت:

ما آگاه هستیم که قسمت دهم فصل اول سریال «خاندان اژدها» به صورت غیرقانونی در سایت‌های تورنت پخش شده است. ظاهرا این نسخه از یکی از شرکت‌های همکار ما در منطقه اروپا، آفریقا و خاورمیانه لو رفته است. ما به شدت به دنبال آن هستیم تا این نسخه‌ها را از سراسر اینترنت جمع‌آوری کنیم.

ما بسیار ناراحت هستیم که این اتفاق ناخوشایند باعث آسیب زدن به بیننده‌های وفادار سریال و شبکه ما شده است، کسانی که این نسخه اصلی این قسمت را در شبکه یا سرویس آنلاین اچ‌بی‌او در تاریخ ۲۳ اکتبر خواهند دید.

نکته قابل تامل در مورد لو رفتن قسمت پایانی فصل اول سریال «خاندان اژدها» آن است که اکنون بیننده‌ها باید در سطح اینترنت و همچنین شبکه‌های اجتماعی مراقب اسپویل‌ها باشند.

منبع: کولایدرمنبع