حمایت ایلان ماسک از ارز دیجیتال دوج کوین؛ طعمه‌ ی نهنگ ها در دستان ماسک!


به گزارش دیلی اکسچنج؛ طبق آخرین اخبار از حمایت دوباره ایلان ماسک از ارز دیجیتال محبوبش، دوج کوین نهنگ های بازار رمزارزها بار دیگر اقدام به خرید این رمز ارز کردند.

با نزدیک‌تر شدن به تاریخ نهایی کردن قرارداد خرید توییتر توسط ایلان ماسک، هش ریت شبکه دوج کوین (DOGE) به بالاترین سطح خود در ۷ ماه گذشته رسید.به گزارش پلتفرم CoinWarz، هش ریت جهانی بلاکچین دوج کوین به بالاترین سطح ۷ ماهه خود در حدود ۸۱۵ ترا هش در ثانیه (TH/s) رسیده است.

این افزایش ممکن است به دلیل خرید توییتر توسط ایلان ماسک و افزایش علاقه به این شبکه همچنین حمایت های او از doge باشد.

اگرچه این رقم هنوز حدود ۱۹٫۴ درصد با بالاترین هش ریت تاریخی دوج کوین که در حدود ۱٫۳۴ پتا هش در ثانیه (PH/s) در ماه آوریل به دست آمد، فاصله دارد، ولی نشان می‌دهد که علاقه به اختصاص قدرت محاسباتی برای کسب پاداش بلاک در دومین بلاکچین اثبات کار (PoW) بزرگ، افزایش یافته است.

به گزارش بلومبرگ، موعد مقرر برای بسته شدن معامله توییتر به سرعت نزدیک می‌شود و این شرکت رسانه‌های اجتماعی در حال انجام اقداماتی برای آماده‌سازی فروش است.

پس از خرید توییتر، پیش‌بینی می‌شود که ماسک DOGE را در توییتر ادغام کند. این میلیاردر معروف بارها اعلام کرده که به حمایت از دوج کوین خواهد داد.

وی در حال حاضر این میم کوین محبوب را به عنوان روشی برای پرداخت هزینه محصولات شرکت‌های خود می‌پذیرد.در همین حال، سرمایه‌گذاران دوج کوین نیز نشانه‌هایی از خوش‌بینی برای پامپ قیمت پس از تکمیل خرید توییتر، نشان می‌دهند.

طبق گزارش‌ها، در روزهای اخیر نهنگ‌ها در حال انباشت دوج کوین بوده‌اند و این ارز دیجیتال به جمع ۱۰ رمزارز برتر خریداری‌ شده توسط نهنگ‌های شبکه BNB وارد شده است.منبع