ساخت پروژه‌های شرور محور همچون مترسک توسط مت ریوز


به نظر می‌رسد که مت ریوز قصد دارد تا با ساخت پروژه‌های اختصاصی مترسک و کلی‌فیس جهان بتمن را بیش از پیش گسترش دهد.

فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز (Matt Reeves) موفق شد تا با فروشی 770.8 میلیون دلاری نه تنها به عنوان یکی از آثار پرفروش سال 2022 لقب بگیرد، بلکه در احیای شخصیت شوالیه تاریکی با هنرنمایی رابرت پتینسون (Robert Pattinson) تحت یک جهان مستقل نیز نظر جلب منتقدین و بینندگان را جلب نماید.

این دنیای سینمایی مستقل از داستان‌های دی‌سی که حول محور دوران جوانی بروس وین می‌باشد، شخصیت‌های متفاوتی همچون زن گربه‌ای، جوکر، پنگوئن و ریدلر را به مخاطبین معرفی کرده که هر یک از آن‌ها در آینده بیش از پیش بسط داده خواهند شد. در حالی که تایید شده دو سریال مجزا از این دنیای سینمایی پروسه تولید خود را می‌گذراند، اما به نظر می‌رسد که مت ریوز ساخت پروژه‌هایی با حضور دیگر شخصیت‌های شرور داستان‌های شوالیه تاریکی را در ذهن دارد.

طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده از سمت خبرگزاری هالیوود ریپورتر، کمپانی برادران وارنر علاقه دارد تا با همکاری مت ریوز دست به ساخت آثاری اختصاصی برای شخصیت‌هایی همچون پروفسور پیگ، کلی‌فیس و مترسک بزند. این پروژه‌های شرور محور هنوز در مرحله ایده‌پردازی بوده و هیچ نویسنده، کارگردان یا بازیگری برای آن‌ها انتخاب نشده است.

با توجه به این که دنیای سینمایی دی‌سی با اکران فیلم Black Adam جانی تازه به خود خواهد گرفت، طبیعی خواهد بود که کمپانی برادران وارنر در نظر داشته باشد تا دنیای اختصاصی شخصیت بتمن را با ساخت پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی حول محور شخصیت‌های مختلف گسترش دهد. در هر حال باید صبر کرد و دید که ایده ساخت پروژه‌های شرور محور شوالیه تاریکی به چه سمت و سویی کشیده خواهد شد.

منبع: اسکرین‌رنتمنبع