کشف مزرعه استخراج ارز دیجیتال در زنجان | فرمانده انتظامی


فرمانده انتظامی استان زنجان، از کشف مزرعه استخراج ارز دیجیتال به ارزش بیش از 9 میلیارد ریال توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان خبر داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار ایلنا از زنجان، سردار محمد طراقیه، فرمانده انتظامی استان زنجان، با اعلام این خبر، اظهار کرد: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه فردی در یک واحد تولیدی در سطح شهر زنجان اقدام به ایجاد مزرعه استخراج ارز دیجیتال کرده است، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: با اشراف اطلاعاتی و با بررسی های تخصصی و هماهنگی های قضایی، در بازرسی از محل 18 دستگاه ماینر به صورت فعال و متصل به شبکه برق شهری مشاهده و کشف شد.

وی با اشاره به اینکه برابر اعلام نظر کارشناسان مربوطه، ارزش دستگاه های کشف شده حدود 9 میلیارد ریال برآورد شده است، ادامه داد: در این خصوص یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سر دار طراقیه با بیان اینکه یکی از ماموریت های ذاتی پلیس، مبارزه با مفاسد اقتصادی خصوصا قاچاق کالا و ارز است، ادامه داد: با قاطعیت با هرگونه قانون شکنی و اخلال در نظم اقتصادی برخورد قانونی به عمل خواهد آمد و پلیس این اجازه را نخواهد داد تا قاچاقچیان برای رسیدن به اهداف و مطامع خود امنیت اقتصادی را خدشه دار کنند.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: فرمانده انتظامی استان زنجانفرمانده انتظامی استانفرمانده انتظامیپلیس امنیت اقتصادیارز دیجیتالاستان زنجانزنجاناستانامنیت اقتصادیانتظامیدیجیتالفرماندهاستخراجپلیس امنیتمزرعهماموراناقتصادیمیلیارداشراف اطلاعاتیدستگاهدستگاه ماینرواحد تولیدیاعلامامنیتسردار محمدکارشناساندستور کارشهر زنجانپلیساطلاعاتیمنبع