فرصت خرید ADA؛ آینده درخشان در انتظار قیمت ارز دیجیتال کاردانو!


به گزارش دیلی اکسچنج؛ پیش بینی ها و تحلیل ارز دیجیتال کاردانو نشان می دهد که آینده خوب و درخشانی در انتظار قیمت این ارز دیجیتال قرار دارد.

بن آرمسترانگ، یوتیوبر پرحاشیه حوزه ارزهای دیجیتال که با نام مستعار BitBoy هم شناخته می‌شود؛ پیش‌بینی جدیدش درباره پیشی گرفتن ارزش بازار کاردانو از اتریوم، در توییتر جار و جنجال زیادی به‌پا کرده است.

طبق گفته این اینفلوئنسر معروف ارزهای دیجیتال، سبقت گرفتن کاردانو از اتریوم می‌تواند طی ۶ سال آینده رخ دهد.

گفتنی است که بسیاری از طرفداران کاردانو معتقدند چنین تغییری در بلندمدت یک امکان واقعی است، در شرایطی که طرفداران اتریوم به شدت با این اظهارات مخالفت کرده‌اند.

پس از اجرای به‌روزرسانی موردانتظار واسیل در شبکه کاردانو، معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال حرکات قیمتی این توکن را زیر نظر گرفته‌اند تا بتوانند با پیش‌بینی تغییرات روند در آینده نزدیک، فرصت‌های مناسب خرید را شناسایی کنند.

مایکل ون دپوپ (Michaël van de Poppe)، از تحلیلگران برجسته بازار ارزهای دیجیتال، می‌گوید با ورود قیمت به ناحیه بین ۰.۳۰ و ۰.۳۷۵ دلار، فرصت مناسبی برای خرید کاردانو فراهم می‌شود.

با ااین حال در حال حاضر کاردانو با قیمتی حدود ۰.۴۴ دلار معامله می‌شود و طی ۲۴ ساعت اخیر ۲.۴۵درصد از ارزش خود را از دست داده است. طی هفت روز اخیر نیز قیمت ۲.۰۷درصد رشد داشته است.

گفتنی است در ماه اوت (مرداد) تعداد قراردادهای هوشمند مبتنی بر کاردانو از ۳٬۰۰۰ مورد فراتر رفته بود و در بازه بین اواسط ژوییه تا اواسط اوت (تیر و مرداد) نیز روزانه ۵ اسکریپت جدید پلوتوس (Plutus) راه‌اندازی می‌شد. پلوتوس چهارچوب نرم‌افزاری یا همان فریم‌ورکی (Framework) است که قابلیت پشتیبانی از قراردادهای هوشمند را به بلاک چین کاردانو اضافه کرده است که این می تواند بر آینده قیمت کاردانو تأثیرگذار باشد.منبع