لیام نیسون در حال مذاکره برای بازی در بازسازی فیلم Naked Gun است


مذاکرات بین لیام نیسون و کمپانی پارامونت برای ایفای نقش اصلی بازسازی فیلم Naked Gun در حال انجام است.

فیلم سلاح عریان (Naked Gun) اثری در ژانر اکشن و کمدی و به کارگردانی دیوید زوکر (David Zucker) به شمار می‌رود که در سال ۱۹۸۸ میلادی روی پرده سینماها اکران شد و توانست توجه مخاطبان را به خود جلب کند.

حالا کمپانی پارامونت دستور ساخت بازسازی‌ای تازه از فیلم «سلاح عریان» را صادر کرده و آکیوا شفر (Akiva Schaffer) را برای کارگردانی این اثر به خدمت گرفته است. مذاکرات بین لیام نیسون (Liam Neeson) و کمپانی برای پیوستن به این فیلم نیز همچنان در جریان است.

لیام نیسون قرار است در بازسازی فیلم «سلاح عریان» نقش اصلی را بازی کند که در حقیقت پسر افسر فرانک دربین است. نقش فرانک دربین در فیلم اصلی را لزلی نیلسن (Leslie Nielsen) به تصویر کشیده بود.

لزلی نیلسون در این فیلم نقش کاراگاه ناشنوایی را بازی کرده بود و نقش‌آفرینی کمدی او توجه بینندگان را به خود جلب کند و در ادامه نیز او در دو فیلم دیگر این نقش را بازآفرینی کرد. موفقیت این فیلم‌ها نیز باعث شد تا لزلی نیلسون به بازیگری سرشناس و برجسته در دهه هشتاد میلادی تبدیل شود.

دن گرگور (Dan Gregor) و داگ ماند (Doug Mand) که اخیرا در کنار آکیوا شفر در انیمیشن چیپ و دیل: تکاوران نجات (Chip ‘n’ Dale: Rescue Rangers) برای کمپانی دیزنی همکاری داشته‌اند، مسئولیت نگارش فیلم‌نامه فیلم «سلاح عریان» را برعهده دارند.

بنابر گزارش‌ها، پس از مرگ لزلی نیلسون در سال ۲۰۱۰ میلادی، صحبت‌ها برای ساخت فیلمی تازه از مجموعه «سلاح عریان» وجود داشت اما این پروژه پیشرفت چندانی نداشت. اما با توجه به موفقیت بسیار زیاد فیلم تاپ گان: ماوریک (Top Gun: Maverick) که سرشار از حس نوستالژی دهه هشتاد میلادی است، علاقه کمپانی پارامونت برای ساخت فیلم تازه «سلاح عریان» بیشتر شده است.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد بازسازی فیلم «سلاح عریان» با بازی لیام نیسون در دست نیست.

منبع: کولایدرمنبع