بخش داستانی بازی Marvel’s Midnight Suns حدود 45 ساعت است


بازی Marvel’s Midnight Suns کم‌تر از دو ماه دیگر منتشر می‌شود و به همین سبب استودیوی Firaxis Games، توسعه‌دهنده‌ی بازی، تصمیم گرفته تا در مورد جزئیات مختلف بازی بیشتر صحبت کند.

با وجود نزدیک شدن به انتشار Marvel’s Midnight Suns، طرفداران هنوز سوالات زیادی در مورد این بازی دارند. خوشبختانه استودیوی Firaxis Games در قالب چندین استریم پاسخ‌هایی را در مورد این سوالات ارائه داده است. در قالب این استریم علاوه بر نمایش دادن گیم‌پلی جدید از شخصیت‌های مختلف بازی، اطلاعاتی هم در مورد این نقش‌آفرینی تاکتیکی XCOM-مانند منتشر شده است.

این استریم با یک بخش پرسش و پاسخ به پایان می‌رسد که در آن جیک سالمون (Jake Solomon)، کارگردان خلاق بازی و تهیه‌کننده‌ی آن به برخی از سوالات طرفداران پاسخ می‌دهند. ما پیش از این می‌دانستیم که Marvel’s Midnight Suns قرار است بازی بزرگی باشد، اما به گفته‌ی سالمون به پایان رساندن داستان بازی بیش از 45 ساعت زمان خواهد برد و برای تکمیل تمام محتوای جانبی آن هم حداقل به 80 ساعت زمان نیاز دارید:

فکر کنم که بخش داستانی بازی 50 ساعت باشد. حداقل به 45 ساعت برای به پایان رساندن آن نیاز دارید. در بهترین حالت و بدون توجه به محتوای جانبی می‌توانید آن را در 40 ساعت به پایان برسانید. با این حال محتوای جانبی زیادی در بازی وجود دارد. ما در بسیاری از آزمایشات دیدیم که بازیکنان این بازی برای 70 الی 80 ساعت تجربه کردند و این تازه بدون تکمیل تمام محتوای جانبی بازی است. Marvel’s Midnight Suns یک نقش‌آفرینی واقعی است.

سالمون هم‌چنین کمی در مورد سیستم کارت‌های بحث‌برانگیز Marvel’s Midnight Suns هم صحبت کرد. در حالی که دست‌های شما قرار است به صورت تصادفی انتخاب شوند، شما قدرت انتخاب بالایی در انتخاب کارت‌های هر شخصیت برای هر مبارزه خواهید داشت:

محدودیتی برای تعداد کارت‌ها در هر دست وجود دارد و می‌توانید 10 کارت را در هر دست داشته باشید. هر قهرمان 8 کارت را به زمین مبارزه می‌آورد و شما می‌توانید انتخاب کنید که این کارت‌ها چه خواهند بود. با پیشروی در طول داستان می‌توانید قدرت‌های قهرمان خود را هم شخصی‌سازی کنید. شما می‌توانید کامبوهای مختلفی را باز کنید. این کامبوها از طریق دوستی با قهرمانان دیگر به دست می‌آیند.

بازی Marvel’s Midnight Suns در تاریخ 2 دسامبر 2022 (11 آذر 1401) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.منبع