محرومیت این مدافع آبی‌ها سنگین‌تر از آن مدافع!/ یزدانی در آستانه اخراجعارف غلامی به سبب فعالیت در فضای مجازی و بی توجهی به تذکرات باشگاه استقلال از همراهی تیم تیم محروم شده بود و به محض اینکه از سوی باشگاه بخشیده شد ساپینتو از حضور او در تمرینات تیم استقبال کرد اما سیاوش یزدانی با انتشار توئیت سرمربی را زیر سوال برد. به واقع برای بخشش سیاوش یزدانی باید سرمربی تیم اظهار نظر کند و باشگاه نمی تواند در این مسئله دخالت کند.

جالب اینکه سیاوش یزدانی بعد از توئیت مدعی شد که صفحه منتسب به او نیست اما حاضر نشد به این موضوع در صفحه شخصی‌اش اشاره کند و در ادامه صفحه توئیت را در اینستاگرام منتشر کرد.

ریکاردو ساپینتو از این رفتار سیاوش یزدانی به شدت عصبانی شد و به این بازیکن اجاره تمرین نداد و بعید به نظر می رسد به این زودی مدافع خاطی اش را ببخشد. از سویی هم تیمی‌های سیاوش هم از این رفتار او ناراحت شدند چون او همبازیان خود را هم زیر سوال برد. بازیکنان تیم استقلال خیلی مایل نبودند در این شرایط در تولد ریکاردو ساپینتو شرکت کنند اما زمانی که این مراسم برگزار شد، چاره ای نداشتند در مراسم شرکت کرده و در مواجهه با ساپینتو لبخند بزنند. عکس‌های مراسم تولد ساپینتو در هیچ یک از صفحات استقلالی‌ها منتشر نشد و تنها سرمربی تیم آنرا در صفحه خود بازتاب داد.منبع