درجا زدن بیت‌کوین در نیمه کانال ۱۹ هزار دلاری| سیتنا


به گزارش سیتنا، بیت‌کوین برای دومین روز متوالی در نیمه کانال ۱۹ هزار دلار درجا زد.

سایر ارز دیجیتال سرشناس به تبع سردمدار بازار در این مدت افت‌وخیز محدودی را تجربه کردند.

قیمت اتریوم، کاردانو و دوج‌کوین یک درصد تقلیل پیدا کرد و ترا کلاسیک که در قیاس با بقیه وضعیت بهتری داشته، رشد قیمت چهار درصدی را به‌ثبت رسانده است. ارزش کل بازار ارز دیجیتال نیز با افت ناچیز یک‌دهم درصدی درقیاس با دیروز به حدود ۹۸۰ میلیارد دلار رسید.

قیمت بیت‌کوین؛ ۱۹ هزار و ۴۰۰ دلار

قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین امروز یکشنبه ۱۷ مهر ۱۹ هزار و ۴۰۰ دلار به‌ثبت رسید. این رقم افت ۸۰ دلاری قیمت بیت‌کوین در شبانه‌روز گذشته را نشان می‌دهد و معادل افت نیم‌درصدی محسوب می‌شود.

روز گذشته بیت‌کوین ۱۹ هزار و ۴۸۰ دلار ارزش داشت و طی این مدت بین دو عدد ۱۹ هزار و ۳۰۰ تا ۱۹ هزار و ۵۴۰ دلار رفت‌وبرگشت داشته است. علاوه بر رفت‌وبرگشت‌های محدود بیت‌کوین در شبانه‌روز گذشته، نسبت به هفته قبل هم نوسان رهبر بازار ناچیز است و بازدهی هفتگی این ارز دیجیتال مثبت سه‌دهم درصد محاسبه می‌شود.

قیمت اتریوم؛ هزار و ۳۱۵ دلار

قیمت اتریوم با افت یک درصدی به هزار و ۳۱۵ دلار رسید.

قیمت انواع ارز دیجیتال

قیمت ترا کلاسیک در شبانه‌روز گذشته چهار درصد افزایش پیدا کرده و سایر ارز دیجیتال سرشناس افت‌وخیز محدودی را در این مدت تجربه کردند.

قیمت ترا کلاسیک که درحال حاضر با دراختیار داشتن دو‌دهم درصد از سهم بازار، سی‌و‌دومین ارز دیجیتال مهم دنیاست، به ۰.۰۰۰۲۹۷ دلار رسید.

قیمت ترا یا همان لونا که ۲.۴۹ دلار به‌ثبت رسید، درقیاس با روز گذشته حدود نیم‌درصد کاهش پیدا کرد.

کاردانو که با نماد ADA و سهم ۱.۵ درصدی، از نظر تسلط به بازار در جایگاه هشتم بین انواع ارز دیجیتال قرار گرفته، با افت قیمت یک درصدی ۰.۴۲۱ دلار خرید و فروش شد.

دوج‌کوین به‌ همین اندازه ارزش خود را دست داد و ۰.۰۶۱ دلار معامله شد.

شیبا و ترون هم بدون تغییر قیمت درقیاس با دیروز معامله شدند. شیبا نیز ۰.۰۰۰۱۱ دلار و ترون ۰.۰۶۲ دلار ارزش داشتند.

ارزهای دیجیتال

انتهای پیاممنبع